Asset Publisher Asset Publisher

Pierwszy Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu

26 sierpnia na terenie Miejsko-Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Iłży odbył się Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Dyrektora RDLP w Radomiu. Ten pierwszy turniej siatkówki plażowej został zorganizowany przez Nadleśnictwo Marcule oraz radomską dyrekcję LP.

Udział w zawodach zgłosiło 14 drużyn reprezentujących następujące nadleśnictwa: Marcule, Ostrowiec Świętokrzyski, Starachowice, RDLP w Radomiu – po 2 drużyny oraz Daleszyce Chmielnik, Radom, Stąporków, Zagnańsk, Zwoleń – po 1 drużynie.

Drużyny grały w czterech grupach (A,B,C,D) systemem „każdy z każdym”. Zmagania już od pierwszych spotkań dostarczały wiele emocji. Mimo, że nasi leśnicy to amatorzy turniej był na wysokim poziomie, a najciekawsze zagrania rozstrzygane były w samych końcówkach meczy.

Wśród męskich drużyn zwyciężyła drużyna Nadleśnictwa Zwoleń, drugie miejsce wywalczyło Nadleśnictwo Ostrowiec Świętokrzyski, natomiast trzecie Nadleśnictwo Stąporków. W siatkówce kobiet I miejsce zajęło Nadleśnictwo Marcule, a drugie przypadło RDLP w Radomiu. Wszystkie zespoły otrzymały dyplomy i medale oraz drobne upominki, a pierwsze trzy drużyny pamiątkowe puchary. Wręczyli je Marek Szary, zastępca dyrektora ds. ekonomicznych oraz Tadeusz Misiak, nadleśniczy Nadleśnictwa Marcule.

Gratulujemy!

Okazją do kolejnych rozgrywek i reprezentowania RDLP w Radomiu będą X Mistrzostwa Polski Leśników w Piłce Siatkowej organizowane w październiku na terenie RDLP w Poznaniu.