Lista aktualności Lista aktualności

Konferencja dla ZULI

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Radomiu i Nadleśnictwo Staszów wraz z Gazetą Leśną zapraszają 26 maja br. na Konferencję dla przedsiębiorców leśnych, która odbędzie się 26 maja 2018 roku (sobota) na terenie strefy ekonomicznej w Połańcu (ul. Osiecka, wylot z Połańca na Osiek, 28-230 Połaniec) oraz na terenie Nadleśnictwa Staszów. Początek o godz. 9.00, zakończenie ok. godz. 16.00.

W programie od godz. od 9.00 do 16.00:

- nieprzerwanie pokazy pracy maszyn na placu manewrowym i w lesie (ok. godz. 15.00). Pokazanych zostanie kilkadziesiąt maszyn leśnych, w tym harwestery, forwardery, skidery, przyczepy zrywkowe i wiele innego sprzętu kilkudziesięciu różnych marek,

- wystawa maszyn i sprzętu leśnego,

- prelekcje poświęcone maszynom i technologiom pracy w lesie,

- catering,

- strefa zabaw dla dzieci,

- Polish Forestry Challenge, czyli zawody operatorów maszyn leśnych. Tym razem walka toczyć się będzie na przyczepach leśnych do zrywki drewna. (Każdy może wziąć bezpłatny udział, po wcześniejszej rejestracji). Do wygrania atrakcyjne nagrody!

Zgłoszenia: jarek.harhura@gazetalesna.pl, 609 764 779, lub przez formularz na firmylesne.pl.

 

Patronat honorowy nad Konferencją dla zuli w Połańcu objęli: Andrzej Matysiak – dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Radomiu oraz Jacek Tarnowski – prezydent Miasta i Gminy Połaniec.

 

Udział w obu imprezach jest bezpłatny. Więcej informacji na stronach: gazetalesna.pl, FIRMYLESNE.pl

 

Więcej informacji o Konferencji dla zuli na stronach: FIRMYLESNE.pl i gazetalesna.pl

Materiały do pobrania